מומחה איטום גגות ואיתור נזילות

מומחה איטום 0509285188

הגג דולף? זקוקים לפתרונות איטום? צילום תרמי? 


 חברת איטום הגליל  בהנהלת אליהו כהן 050-9285188  מספקים את הכישורים, השירותים והפתרונות שאתה צריך לאיטום גגות והבניין כולו כדי להגן על ההשקעה של הנכס שלך.


 


דליפות מים גורמות לנזק יקר, להפחתת ערך ההשקעה של הרכוש, לאי נוחות לבעלים וללקוחות ואף להפסדים. המוניטין שלנו מבוסס על מיומנות, ניסיון והמחויבות שלנו ללקוחותינו. אנחנו עדיפים במיומנות ובשרותים הטכניים. אם אתה צריך פתרון איטום מקצועי, לגגות או מבנים אחרים, התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות 050-9285188 חפשו בגוגל איטום הגליל-או באתר החברה itum-hagalil.co.il 


  


אנו מציעים פתרונות מגוונים לאיטום גגות, מרתפים, מרזבים, מרפסות, פירי מעליות, גגות מרוצפים, בדיקת נזילות ועוד.


 


איתור נזילות 


במצלמה תרמית ונחש


איטום הגליל מקפידים להשתמש בציוד סריקה מתקדם, לשם אבחון ואיתור מוקדי נזילות ורטיבות, בטכנולוגיה מתקדמת. סריקת הרצפה או הקיר בעזרת המיכשור החדיש מקצרת את תהליך איתור הבעיה ומונעת פתיחה מיותרת של הרצפה או שבירת הקיר ללא צורך. עוד על איתור נזילות במצלמה תרמית. 


 


פתרונות איטום


 


כבר מעל 20 שנה ומלא  איטום הגליל מספקים פתרונות איטום מכל סוג ולכל צורך: עבודות איטום בפיקוח אוטם מורשה ומוסמך ויועצי איטום. איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן מומחה לעבודות איטום של מרפסות, גגות, מקלחות, מרתפים, מטבחים, גגות מרוצפים, ניקוזים ועוד. 


עוד על פתרונות איטום 


 


 


שירות כלל ארצי


 


 איטום הגליל מספקים מענה מקצועי ופתרונות איטום מתקדמים למגוון רחב של בעיות איטום בכל רחבי הארץ. פריסת אנשי המקצוע שלנו מאפשרת לנו לתת מענה מהיר בכל נקודה על המפה בישראל.


חוות דעת מומחים - זו המומחיות שלנו!


נגדיל את סיכוייך !


אם לאחר עיון ובדיקה נגיע למסקנה שעניינך נכון וצודק נספק לך חוות דעת מומחה שתייצג את עניינך בבית המשפט (או בפני כל גורם אחר) באופן המקצועי, המשכנע והמכובד ביותר.


נקטין את סיכוניך !


אם סיכוייך קלושים נמליץ לך להימנע מהגשת תביעה או להתפשר ונספק לך ייעוץ והכוונה.


נחסוך בעלויותיך !


על סמך חוות דעתנו הכתובה תוכל לערוך מסע השוואת מחירים טרם ייצוגך, אם נמליץ לך להימנע מהגשת תביעה או להתפשר, חסכנו לך עלויות רבות כגון: מחיר הכנת חוות דעת, שכר טרחת עורך דינך, אגרות משפט וכד' לרבות עלויות הפסד צפויות כגון: הפסד התביעה + שכר טרחת עו''ד הצד שכנגד + אגרות + ריביות + הצמדות 


לקבלת פתרון איטום מקצועי, לגגות או מבנים אחרים, ייעוץ מקצועי והצעת מחיר ללא עלות התקשר עכשיו.  050-9285188 053-7836161 אתר אינטרנט itum-hagalil.co.il