טיפול בעובש לצמיתות 0509285188

טיפול בעובש לצמיתות 0509285188

טיפול בעובש בקירות


חברת איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן 0509285188 


לעתים קרובות אנו נתקלים במקרים של פגיעה בבתי מגורים ובעסקים, בגלל העלמת עין מתופעת העובש. כשאנו מגיעים אליהם, בדרך כלל כבר מופיעים סימנים שחורים חמורים – או כפי שהוא נקרא בעגה המקצועית: עובש שחור. חשוב לזכור שאין זה רק מטרד אסתטי אלא מפגע תברואתי שעלול להזיק לכם וליקירכם.


0509285188 אתר הבית itum-hagalil.co.il 


הקדימו תרופה למכה ומנעו נזקים! הזמינו עכשיו את חברת איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן מתמחים בביצוע צילום תרמי לאיתור נזילות ולביצוע של עבודות איטום גגות זיפות הלבנת גגות טיפול בעובש לצמיתות תקני גגות מכל הסוגים 


 


איך מזהים שיש עובש בקירות או בתקרה?


 


השלב הראשוני האופייני להופעת פטריות הוא זיהוי מעין “פרווה” קצרה או אבקה לבנה על הקיר, ובמקרים מסוימים גם כתמים בגוונים צהובים. זהו כבר סימן משמעותי שצריך לגרום לכם לפעול, לפני שהבעיה מחריפה, ריח של טחב מתפשט בכל רחבי המבנה והתגובות האלרגיות מתחילות לצוץ.


 


עובש עלול לגרום לאסטמה וקשיי נשימה, מיגרנות וכאבי ראש, התעטשויות חוזרות ונשנות, גרד טורדני ובלתי נשלט, צריבה בעיניים ודמע ובמקרים קיצוניים אפילו למוות (כמו שקרה לשחקנית בריטני מרפי)!


 


ישנם גורמים רבים שגורמים לעובש בקירות:


 


לעובש בבית ישנן מספר סיבות, למשל:


 


קירות לחיםמקומות חשוכיםעיבוי פנימיחוסר אוורורלחות שמצטברת על חלונות וקירות שמקורה במשקעיםנזילות של צינורות גלויים או נסתרים


 


איך להיפטר מכתמי העובש?


 


אחת “משיטות הסבתא” שאנשים רבים נוהגים להשתמש בהם על מנת לטפל בבעיות עובש היא שפשוף הכתמים באמצעות מטלית שנטבלה באקונומיקה וצובעים את המקום עם צבע מיוחד שכביכול נועד לטפל בבעיות רטיבות ועובש.


 


הבעיה היא שמדובר בפטרייה עמידה במיוחד, שעלולה לחזור אם לא תטפלו בשורש הבעיה. כלומר, יכול להיות שמקור העובש הוא בצינור שהתפוצץ בתוך הקיר, ואם לא תתקנו את הצינור, הרטיבות והלחות שייווצרו במשך הזמן, יגרמו לעובש לשוב ביתר שאת. לכן, חשוב מאוד לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה, כירק כך תשמידו את נבגי העובש, והבעיה לא תשוב.


 


באמתחתה של חברת איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן מתמחים בביצוע צילום תרמי ניסיון עשיר בטיפול בבעיות עובש בקירות ובתקרה, ולקוחות רבים ומרוצים. אז אל תתמהמהו, הזמינו אותנו עוד היום ונסייע לכם לשמור על איכות חייכם ועל בריאותכם!


0509285188 אתר הבית itum-hagalil.co.il