איטום זיפות בנוף הגליל

איטום זיפות בנוף הגליל

חברת איטום הגליל אליהו כהן 050-7003635 


050-9285188 


 


איטום גגות –זיפות גגות


הגג נוזל? חולמים על חורף יבש? נמאס לכם לאגור מי גשמים בסירים ודליים כל חורף מחדש?


 


הגעתם למקום הנכון!


 


איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן היא חברת האיטום הותיקה והמנוסה במגוון תחומי האיטום ואיתור נזילות במצלמה תרמית כבר יותר מ 20 שנה


 


מומחים בביצוע כל סוגי עבודות האיטום באיכות ובמקצוענות ברמה הגבוהה ביותר


 


עבודות איטום גגות/ זיפות גגות אשר מבוצעים אצלנו בחברת "איטום הגליל ",מבוצעים על ידי אנשי המקצוע הבכירים ביותר בתחום, מזה שני עשורים, הכוללים איטום ובידוד מבנים איכותי. אנו מתמחים במתן פתרונות יעילים ב- איטום גגות או זיפות גגות, ומתחייבים לעמידה בלו"ז, מתן שירות מעולה ושאיפה למצוינות. כל זאת, על מנת לתת  את שירותי האיטום האולטימטיבי עבורך!


 


תקופת אחריות של עד 12 שנה לכל סוגי בכתב אחריות עבודות האיטום!


 


התמחות שלנו כוללת ביצוע עבודות איטום איתור נזילות במגוון אפשרויות ודרכים בהתאם לצרכי הלקוח, הכוללים עבודות איטום קירות, מבנים, מרתפים, איטום גגות בהתאם לסוג החלל, סוג הנזק וסוג העבודה הספציפית הנדרשת. אנחנו מבצעים את כל סגנונות עבודות איטום גגות, באמצעות החומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק איטום הגגות כמו, עבודות זפת, עבודות איטום באמצעות יריעות ביטומניות, עבודות איטום בהתזה, בנוסף, גגות רעפים,מרפסות ללא פירוק, תוכלו למצוא אלנו פתרונות ריצוף מגוונים לצרכים השונים.


 


כל העבודה, מתבצעת על ידי צוות מקצועי ברמה גבוהה, הכוללת אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב שנים בשטח, בתחום האיטום, המתמחים במתן ייעוץ ותכנון העבודה, בגובה העיניים וליווי צמוד של הלקוח,  עם תחילת התהליך, במהלכו ועד לסופו. העבודות המקצועיות שלנו, הכוללות עבודות איטום, איתור נזילות וטיפול ברטיבויות, מתבצעות על ידי הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם האיטום, ביעילות, תוך עמידה בלוח הזמנים ומתן הצעת מחיר הוגנת.


 


אז לפני שממשיכים…


 


חשוב מאוד לדעת, לא די בעבודת איטום גגות אשר תביא למראה וגימור חלק. איטום גגות מקצועי משמעותו יכולות הסתכלות על כלל ההיבטים של חדירת הנוזל וזמן הקיבוע אל הגג אשר יאפשר לכם ליהנות מיובש וגג אטום הרמטית ומוגן מכל רטיבות או נזילה אפשרית. אנחנו ב "חברת איטום הגליל ", מתחייבים ל 10 שנים לפחות!


 


לפרטים והצעת מחיר אטרקטיבית, צרו קשר או לחצו כאן למילוי פרטי ואנו נחזור אליכם בהקדם.אתר החברה itum-hagalil.co.il 


 


טלפון : אליהו כהן -  050-7003635


  050-9285188