אודות איטום הגליל אליהו כהן

אודות איטום הגליל אליהו כהן

חברת איטום הגליל נוסדה על ידי אליהו כהן , קבלן איטום מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי, ומציעה מגוון רחב של עבודות איטום בניהם איטום קירות , איטום גגות, זיפות גגות, איטום מקלטים ומרתפים, התקנת מרזבים ובידוד תרמי ללקוחות פרטיים, וועדי בתים וקבלנים באזור הצפון  והסביבה. חברת איטום הגליל מבצעת שיתופי פעולה עם קבלני בניין ושיפוצים באופן עקבי וגאה לקחת חלק  במספר רב של פרויקטים משותפים.


 


מקצועיות, מהירות ומחירים אטרקטיביים


צוות העובדים של חברת איטום הגליל , הינו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן הבקי בידע ובכל המיומנויות הנדרשות לביצוע עבודות האיטום השונות. צוות העובדים עובר הכשרות והדרכות מידי תקופה על מנת להתעדכן בטכנולוגיה ובשיטות החדשניות והמתקדמות בתחום. לצוות העובדים תעודה של אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי אשר מבטיח שהעבודה תתבצע באופן המקצועי והטוב ביותר. הייחודיות של חברת איטום הגליל היא במקצועיות הרבה, באיכות החומרים ובעמידותן, בעמידה בזמנים ובמחיר האטרקטיבי והמשתלם, תוך התאמה אישית למאפייניו הייחודים של המבנה.


 


שימוש בטכנולוגיות ירוקות


בחברת איטום הגליל רואים חשיבות גדולה בשמירה על איכות הסביבה ולכן משתמשים בטכנולוגיות ירוקות בעבודות האיטום השונות, תוך חיסכון משמעותי במים, במערכות איסוף מי גשמים, במרזבים השונים ועוד. כמו כן, חברת איטום הגליל עושה שימוש במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדשניות המסייעות לאתר את התקלה ולטפל בה באופן המיטבי ביותר. חברת איטום הגליל  מאמינה כי איטום אשר יבודד את האזור הנדרש כראוי ויבוצע על ידי טכנולוגיות ירוקות, יסייע רבות בשמירה על הבריאות שלנו ועל הבריאות של הסובבים אותנו לאורך שנים רבות.


 


ראייה לעתיד


ביצוע עבודות איטום הוא דבר חשוב ביותר לפעילות השגרה היומיומית והתקינה של הבית. שמירה על החיים שלנו ועל הבריאות שלנו הם ערך עליון של ממש. חברת איטום הגליל בהנהלת אליהו כהן  שואפת להיות החברה המובילה בתחום האיטום בישראל ולהמשיך ולספק למגוון לקוחותיה את השירות המהיר, היעיל והטוב ביותר. אתר החברה itum-hagalil.co.il. איימל itymagalil8282@gmail.com טלפון סלולרי 0509285188